Flylights – експонент InterCHARM-Україна

17–19 вересня у київському Міжнародному Виставковому Центрі відбулася виставка, присвячена індустрії краси — InterCHARM-Україна.

В усіх трьох павільйонах МВЦ розташувалися понад 500 експонентів з 15 країн світу. Увазі відвідувачів був представлений широкий спектр продукції відомих брендів та новітніх розробок молодих компаній, як зарубіжних, так і вітчизняних виробників.

Компанія Flylights вже традиційно приєдналася до цієї виставки та продемонструвала можливості світлодіодної реклами для салонів краси, перукарень, магазинів та косметичних клінік, представивши на стенді світлодіодну продукцію власного виробництва: рухомі рядки, світлодіодні табло та LED-екрани з різним кроком пікселя для зовнішнього та внутрішнього використання.

InterCHARM-Україна відома також своєю багатою програмою професійних навчальних заходів, включаючи тематичні форуми, семінари за участю провідних експертів і фахівців індустрії, конференції, демонстраційні покази. Для зручності перегляду яких, спеціалісти Flylights встановили два LED-екрана у виставкових павільйонах.

До зустрічі на InterCHARM-Україна в наступному році.

21.09.2018

Производитель светодиодной продукции Flylights – экспонент InterCHARM-Украина
Назад