Чим LED-екрани кращі за LCD-монітори - flylights.com.ua

пн-пт 09:00-19:00
сб 10:00-18:00

Чим LED-екрани кращі за LCD-монітори

Сьогодні можна з упевненістю стверджувати, що епоха LCD-дисплеїв минула, на їх місце прийшли інші, більш сучасні та зручні технології, такі як LED. Чим же відрізняються типи цих пристроїв, що саме послужило причиною зміни поколінь?

У дисплеях LCD використовуються рідкі кристали, які підсвічуються флуоресцентними лампочками. Кристали працюють як світлофільтри, заломлюють світло під різними кутами і змінюють розташування в залежності від напруги електричного поля.

Екрани LED виводять зображення за допомогою світлодіодних лампочок, які забезпечують більш рівномірний розподіл світла і зображення високої якості, особливо в моделях із заднім підсвічуванням, яка використовує світлодіодні RGB (червоний, зелений, синій).

Так як LED є більш сучасною, адаптованою та універсальною технологією, у нього є ряд очевидних переваг, в порівнянні з LCD.

- Економічна витрата енергії.
- Високий рівень контрастності та чіткості зображення.
- LED підходить для розміщення не тільки в приміщенні, але і на відкритій місцевості (при наявності відповідного захисту від води й пилу).
- Розмір світлодіодного дисплея може бути практично будь-яким, від маленького рухомого рядку, до величезної поверхні, яка покриває стіни багатоповерхових будинків і торгових центрів.
- LED-екран складають з незалежних один від одного модулів, тому ремонт здійснюється швидко — достатньо просто замінити несправну частину.
- Великі можливості по налаштуванню відображення тексту і відео, вбудована можливість налаштування параметрів показу.
- На відміну від ламп, які використовуються в рідкокристалічних пристроях, підсвічування в LED не містить ртуті та є екологічно безпечною.
- Завдяки високій частоті мерехтіння, зображення на світлодіодному екрані не шкодить зору.

23.07.2019

назад