Чи можна використовувати LED-екрани в кінотеатрах

У нас багато усталених асоціацій, коли мова заходить про кінотеатри. Попкорн, газована вода, трейлери нових фільмів перед сеансом. Але саме біле полотно екрана є центральним гравцем — адже з нього нам демонструється жадане кіно. Але сьогодні кінотеатри стоять на порозі технологічних змін, коли класичний кіноекран, на який зображення подається з проектора, замінять на цифровий — а точніше, на світлодіодний дисплей.

LED-дисплей відрізняється високою чіткістю зображення (при малому кроці пікселя), він довговічний і легко обслуговується. Крім того, у нього є ряд істотних технічних переваг:

 

  • світлодіодний дисплей перевищує яскравістю і виразністю кольорів зображення з проектора;
  • LED дозволяє реалізувати безліч цікавих рішень в області дизайну кінозалу;
  • на відміну від проектора і полотна, світлодіодні екрани підсвічуються рівномірно, немає оптичних викривлень.

Тому чимало експертів стверджують, що саме за LED — майбутнє кінотеатрів.

Так, компанія Samsung вже кілька років працює над рішеннями в сфері екранів для кінотеатрів — дисплеї Cinema LED були встановлені в Лас Вегасі, Сеулі, Бангкоку. За Cinema LED вийшла серія 3D-екранів Onyx, яка, за словами журналістів, позначила кінець ери класичних проекторів. Onyx пропонує в 10 разів яскравіше зображення, адаптивність під навколишнє оточення та багато іншого.

Сьогодні LED впевнено доводить, що може бути використаний в буквально будь-якому громадському місці — від музею до клубу для демонстрації рекламних, соціально корисних або декоративних матеріалів. Тому якщо у вас є цікава ідея щодо застосування світлодіодного екрану — звертайтеся до Flylights і ми допоможемо вам її реалізувати.