5G – GLOBAL INSPIRING FORUM: П’ЯТЬ АСПЕКТІВ УСПІХУ

28 листопада в Ramada Event Hall пройшов бізнес івент: 5G – Global Inspiring Forum, організаторами виступив наш надійний партнер KA Group, а компанія Flylights ж надала відеоборди для проведення лекцій.

Для підприємницької сфери України настав важливий момент – прийшла пора змінюватися, рухатися вперед і адаптувати актуальні бізнес-тренди, щоб не відстати від світових тенденцій. Розповісти про ці тренди зібралися п’ять дивовижних фахівців. Це інтелектуали світового рівня, які допомагають не просто будувати успішний бізнес, а імплементувати новаторські ідеї, мислити поза рамками.

Лекторами виступили:

• Кьелл Нордстрем – економіст, футуролог і бізнес-гуру.

• Джозеф Пайн – майстер з управління клієнтським досвідом.

• Йерун ван Хейл – креативний стратег і майстер презентації бізнес-ідей.

• Девід Аллен – експерт по роботі з особистої продуктивністю.

• Алена Жупикова — основательница KA Group — Premium business events, генеральный продюсер Global Inspiring Forum.

У їх розумінні 5G – це не стандарт зв’язку, а код, в якому криються п’ять ключових понять для бізнесу: genesis (витоки або зародження), goal (мета), growth (зростання), global (глобальність) і getting done (вміння завершити розпочате ). Експерти розповіли про те, як створити і розвивати бізнес нового рівня, спираючись на цей код.

Так, Джозеф Пайн розповів про те, як впливає на бізнес поведінку клієнта і як його позбутися враження залежить сприйняття продукту. Кьелл Нордстрем підкреслив, що майбутнє неможливо передбачити, але можна зрозуміти сьогодення, щоб зробити наступний крок правильно. Девід Аллен розкрив, як підпорядкувати собі сучасний нестримний потік інформації, щоб генерувати нові ідеї. Алена Жупікова розставила по поличках питання, пов’язані з перебуванням і проходженням своєї мети. А Йерун ван Хейл розповів те, як запалювати своїми ідеями всіх, кого вони стосуються.

Ось кілька цікавих думок з тих, які у великій кількості прозвучали в той день зі сцени:

Девід Аллен: Будь-яка задача, яка складається з декількох кроків – це вже проект.

Джозеф Пайн: Головна відмінність між послугою і досвідом – час. Послуги дозволяють економити час. А досвід навпаки робить ваш час запам’ятовується.

Кьелл Нордстрем: Бізнес і економіка – це мова, точно також як французька, англійська чи українська.

Девід Аллен: Самі надихаючі люди падають найбільше, тому що вони не бояться пробувати знову і знову. Якщо ви не падаєте – значить, ви нічого не робите.

Йерун ван Хейл: Складно класно піднести ідею, якщо ви включили режим Рембо».

Алена Жупікова: Шукайте свої цілі. Чужі цілі вбивають! Шукайте своїх людей – відкритих до сприйняття!

Йерун ван Хейл: Успіх вашої ідеї – це 10% сама ідея, а 90% – люди.

Ми дякуємо за чудову подію і сподіваємося на подальшу співпрацю!