Футбольне табло ► Купити LED екран для стадіону | Flylights

пн-пт 9:00-21:00
сб-нд 9:00-20:00

Спортивні табло та екрани

Жоден великий стадіон не може обійтися без великого світлодіодного табло. Багатофункціональність такого екрану важко переоцінити - він дозволяє відображати ігрові дані, додаткову інформацію (час, температура, тощо), показувати спонсорську рекламу, і звичайно ж транслювати найгарячіші моменти гри або концерту. Наша продукція - поєднання якості та довговічності. Крім того, ми пропонуємо створення нестандартної продукції для вимогливих клієнтів.

Варіанти спортивних табло

Спортивне табло 4х3

Однокольорове

Розмір конструкції - 4×3 м

Розмір екрану - 3,84×2,88 м

Тип екрану - зовнішній

Крок пікселя - 10 мм

Відстань для перегляду - від 9 м

Яскравість - 9 000 кд/м2

Кількість кольорів - від 1 до 5

Споживча потужність - 60 Вт/м2

Строк служби - 100 000 годин

Спортивне табло 4х3

Повнокольорове

Розмір конструкції - 4×3 м

Розмір екрану - 4×2,88 м

Тип екрану - зовнішній

Крок пікселя - 10 мм

Відстань для перегляду - від 9 м

Яскравість - 9 000 кд/м2

Кількість відтінків - 16,7 млн

Споживча потужність - 410 Вт/м2

Строк служби - 100 000 годин

Рекламний щит

Повнокольоровий блок 5 м

Розмір конструкції - 5×1 м

Розмір екрану – 4.96×0.96 м

Тип екрану - зовнішній

Крок пікселя - 10 мм

Відстань для перегляду - від 9 м

Яскравість - 9 000 кд/м2

Кількість відтінків - 16,7 млн

Споживча потужність - 410 Вт/м2

Строк служби - 100 000 годин

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

directcurr: flylights.com.ua/led-tablo-ta-vyiviskyi-dlya-stadioniv/

Будь ласка, вкажіть Ваш номер телефону

Будь ласка, вкажіть Ваш e-mail

Будь ласка, опишіть, який екран Вас цікавить (мін. 20 символів)Spam!

Ми пишаємося нашими проектами

Спортивне табло - екран, який додає грі фарб!

У сучасному світі важко уявити проведення спортивних заходів без використання технологій, які дозволяють надати вболівальникам максимум інформації з мінімальними затратами простору. Спортивне табло чудово вирішує це завдання. Сьогодні спортивний екран - це не просто інформаційне табло, на якому можна відображати інформацію про перебіг/результат гри в режимі реального часу. Це електронне табло, яке дає змогу під час змагань транслювати низку додаткових даних. Найчастіше на інформаційне табло виводять час, показники температури/вологості, рекламні ролики й багато іншого. І, безперечно, на світлодіодному табло відображається пряма трансляція гри - з виведенням найяскравіших моментів змагань, повторів і крупних планів гравців. Сучасні технології дозволяють створити інформаційне табло різних типів і видів. Дуже популярними є складні конструкції, в яких екран ділиться на кілька частин. Тоді рахунок, час і додаткова інформація транслюються одночасно. Електронне табло - необхідний елемент будь-якого спортивного змагання, як професійного, так і аматорського рівня.

Рекламний щит - універсальний механізм, який об’єднує «ігрову картинку» й рекламні елементи

Ще десять років тому по периметру ігрового поля стояли стандартні рекламні носії. Сьогодні ж їх змінили сучасні світлодіодні рекламні щити, головна перевага яких - можливість показувати не тільки логотипи спонсорів, але й яскраві рекламні відеоролики. А рекламний текст чудово видно як із першого ряду, так і з останнього. При цьому динамічна зміна картинки відбувається по всьому периметру поля. Тому вже не один рік мільйони спортивних арен по всьому світу використовують світлодіодні рекламні щити для залучення крупних рекламодавців і спонсорів. Це яскравий доказ того, що світлодіодні рекламні щити за ефективністю та функціональністю в рази перевершують своїх предків. Усі світлові табло виготовляють за встановленими стандартами й вимогами міжнародних і національних спортивних федерацій. Залежно від ваших побажань це може бути: • електронне табло для відображення відеоряду змагань і актуальної суддівської інформації; • медіа-куб під куполом стадіону чи іншого приміщення - тригранний, чотиригранний, восьмигранний тощо.