Світлодіодне табло для стадіонів

Головна Світлодіодне табло для стадіонів
Dlya_stadionov_sait1
Спортивне табло – екран, який додає фарб грі!

У сучасному світі важко уявити проведення спортивних заходів без використання технологій, що дозволяють надати уболівальникам максимум інформації при мінімальних витратах простору. Спортивне табло відмінно вирішує дане завдання.

Сьогодні спортивний екран – це не просто інформаційне табло, на якому можна відображати інформацію про стан/результати гри в режимі реального часу, це електронне табло, що дозволяє під час змагань транслювати ряд додаткових даних. Найчастіше на інформаційне табло виводять час, показники температури/вологості, рекламні ролики та багато іншого.Також на світлодіодному табло відображається пряма трансляція гри – з трансляцією найяскравіших моментів змагань, повторів та великих планів гравців.

Сучасні технології дозволяють створити інформаційне табло різного типу та виду. Величезною популярністю користуються складні конструкції, в яких екран ділиться на декілька областей. Тоді рахунок, час та додаткова інформація транслюється одночасно.

Електронне табло – необхідний елемент будь-якого спортивного змагання, як професійного, так і аматорського рівня.

Рекламний щит – універсальний механізм, який об’єднує «ігрову картинку» та рекламні елементи

Ще років десять тому по периметру ігрового поля стояли звичайні, статичні рекламні носії. Сьогодні ж їх змінили сучасні світлодіодні рекламні щити, головна перевага яких – здатність транслювати не лише логотипи спонсорів, а й яскраві рекламні відеоролики. А рекламний текст добре видно як в першому ряду, так і на останньому. При цьому динамічна зміна картинки відбувається по всьому периметру поля.

Саме тому, вже не перший рік, мільйони спортивних арен по всьому світу використовують світлодіодні рекламні щити для залучення великих рекламодавців та спонсорів. І це яскравий доказ того, що світлодіодні рекламні щити по ефективності й функціональності в рази перевершують своїх попередників.

Усі табло виготовляються за встановленими стандартами та вимогами міжнародних та національних спортивних федерацій. Залежно від Ваших побажань, це можуть бути:
• плоскі електронні табло для відображення відеоряду змагань й актуальної суддівської інформації;
• медіакуб під куполом стадіону або іншого приміщення – тригранний, чотиригранний, восьмигранний і т.д.

СТАНДАРТНІ ВАРІАНТИ СПОРТИВНИХ ЕКРАНІВ

Також беремося й за нестандартні рішення

Замовити розрахунок спортивного табло
Ви можете за телефоном:

+38 (044) 585 21 51

info@flylights.com.ua

Дзвінки з мобільних українських операторів безкоштовні.
Діє на території України.

Або заповніть форму нижче:

*Будь-ласка, вкажіть номер телефону

*Будь-ласка, вкажіть e-mail