Співпраця з RAU

Компанія Flylights продовжила співпрацю з Асоціацією рітейлерів України і виступила технічним партнером міжнародної спеціалізованої виставки рітейлу і девелопменту — RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO 2018, яка відбулася в НСК «Олімпійський» 29-30 березня.

Захід об’єднав конференцію і виставку. Flylights надали більше 12-ти квадратних метрів LED екранів, фахівці компанії забезпечили якісне відтворення презентацій спікерів, а на нашому стенді гості події змогли ознайомитися з пропонованою світлодіодною продукцією: екранами та вивісками внутрішнього і зовнішнього використання, а також дізнатися про розвиток технологій і новинки, які вже зовсім скоро будуть представлені на українському ринку — LED цінники. Така новинка викликала великий інтерес у представників рітейлу, адже вона дозволить перетворити полиці магазинів в інтерактивне табло, на якому буде відображатися не тільки вартість товару, а й інформація про акції, магазин, виробника або про інші актуальні події. Можна буде з легкістю міняти темплейти, кольори, анімацію, а це дозволить зробити вітрину інноваційною платформою комунікацій зі споживачами.

Наша компанія співпрацює з Асоціацією рітейлерів України більше року та з гордістю відзначає розвиток рівня заходів. Flylights щиро дякує організаторам та гостям події за яскраві враження і набуті знання.