Створення анімації

для LED екранів та відеовивісок

Головна Створення анімації
animaciya

БРИФ

зі створення анімації для Вашого світлодіодного екрану/вивіски

При купівлі світлодіодного екрану компанія FLYLIGHTS пропонує Вам бонусну послугу – створення промо-ролика для LED екрану. Для його створення використовується один з шаблонів. Тривалість бонусної анімації становить 30 секунд.

Зверніть увагу! Замовлення на створення Бонус ролика приймається тільки до відвантаження екрану/вивіски.

Заповніть будь-ласка форму брифу праворуч та вишліть нам окремим листом усі вихідні матеріали (Ваш логотип, текстову частину, інші елементи необхідні для виробництва ролику).
В рамках шаблонної анімації буде реалізований Ваш логотип/зображення, з урахуванням Ваших правок по кольору, змісту, фону. Термін виробництва відеоролика – до 5 робочих днів, з моменту отримання всіх матеріалів.

Для бігучої стрічки промо-ролик Ви зможете створити самостійно за допомогою програми, наші фахівці покажуть Вам як це зробити.

Який з шаблонів відео (знаходяться під брифом) Вам підходить


Контактні дані

Залиште Ваш контактний телефон для уточнення деталей

Введіть Ваш email

Важливо! Не забудьте відправити нам всі необхідні файли для створення ролика в хорошому дозволі і архівом.

Хочете отримати яскраву картинку, оптимізовану під запити Вашого бізнесу? Звертайтесь!

 

Потрібен якісний відеоролик?

Відеоряд для LED екранів – це ролики якісно іншого формату. Вони відрізняються від стандартних роликів лаконічністю і в той же час масштабністю подачі інформації, динамічністю, ефективністю і простотою. Створення анімації – це мистецтво, яке не варто покладати на плечі дилетанта!
Якщо Вам потрібна якісна анімація – ефективна, що продає – звертайтеся до нас! Наші фахівці створять відеоряд для будь-якого типу світлодіодного екрану та відеовивіски. Швидко, якісно, з орієнтацією на Ваш бізнес!