Створення анімації

для LED екранів та відеовивісок

Головна Створення анімації
animaciya

БРИФ

зі створення анімації для Вашого світлодіодного екрану/вивіски

При купівлі світлодіодного екрану компанія FLYLIGHTS пропонує Вам бонусну послугу – створення промо-ролика для LED екрану. Для його створення використовується один з шаблонів. Тривалість бонусної анімації становить 30 секунд.

Зверніть увагу! Замовлення на створення Бонус ролика приймається тільки до відвантаження екрану/вивіски.

Заповніть будь-ласка форму брифу праворуч та вишліть нам окремим листом усі вихідні матеріали (Ваш логотип, текстову частину, інші елементи необхідні для виробництва ролику).
В рамках шаблонної анімації буде реалізований Ваш логотип/зображення, з урахуванням Ваших правок по кольору, змісту, фону. Термін виробництва відеоролика – до 5 робочих днів, з моменту отримання всіх матеріалів.

Для бігучої стрічки промо-ролик Ви зможете створити самостійно за допомогою програми, наші фахівці покажуть Вам як це зробити.

Вкажіть контактні дані для зворотного зв'язку:
Який з шаблонів відео (знаходяться під брифом) Вам підходить

Основні параметри:Важливо! Логотип компанії, елементи фірмового стилю необхідно надавати у векторному форматі; в разі наявності фірмових шрифтів, які повинні використовуватися в ролику, вкажіть їх точну назву. Весь інший матеріал, який необхідно використовувати в ролику (фотографії, малюнки, відео) надавайте, будь ласка, в хорошому дозволі і архівом.

Хочете отримати яскраву картинку, оптимізовану під запити Вашого бізнесу? Звертайтесь!

 

+38 (044) 585 21 51

info@flylights.com.ua

Дзвінки з мобільних українських операторів безкоштовні.
Діє на території України.

Потрібен якісний відеоролик?

Відеоряд для LED екранів – це ролики якісно іншого формату. Вони відрізняються від стандартних роликів лаконічністю і в той же час масштабністю подачі інформації, динамічністю, ефективністю і простотою. Створення анімації – це мистецтво, яке не варто покладати на плечі дилетанта!
Якщо Вам потрібна якісна анімація – ефективна, що продає – звертайтеся до нас! Наші фахівці створять відеоряд для будь-якого типу світлодіодного екрану та відеовивіски. Швидко, якісно, з орієнтацією на Ваш бізнес!