Рекламні ролики Apple на екранах Flylights

пн-пт 8:00-21:00, сб-нд 9:00-20:00

пн-пт 8:00-21:00,
сб-вс 9:00-20:00

Рекламні ролики Apple на екранах Flylights

У ці вихідні в Києві відбулася грандіозна подія у сфері Hi-Tech — CEE 2017, яка є найбільшою виставкою електроніки, електротехніки, «розумних» іграшок та електротранспорту в Україні.

На стендах виставки провідні компанії світу демонстрували новітні продукти й рішення: смартфони, планшети, 3D-принтери та 3D-ручки, гіроскутери й гіроколеса, електровелосипеди та електросамокати, роботів, платформи електронних будівельних блоків, сучасні іграшки й інші трендові ґаджети.

Світлодіодні екрани (http://flylights.com.ua/polnotsvetnyie-ekranyi) Flylights розмістилися на стенді компанії ERC, яка на виставці презентувала продукти корпорації Apple. Для нас велика честь, що саме на наших LED-екранах транслювались відеоролики й рекламні сюжети улюбленої корпорації та світового лідера виробництва електронних товарів.

Варто зазначити, що відвідувачі виставки змогли побачити й випробувати ультрабуки, електронні книжки, фотоапарати та відеокамери, БФП, принтери, телевізори, малі й великі побутові прилади, електромобілі, продукти електроенергетики та світлодіодні пристрої.

СЕЕ проходить щорічно з 2006 року. Цього разу виставка зібрала понад 150 лідерів світової індустрії з різних галузей.

10.10.2017

Назад