Про компанію

Головна Про компанію
About_FLYLIGHTS-2

     Українська компанія FLYLIGHTS входить до групи компаній UTEC Group. Ми спеціалізуємося на комплексних рішеннях з виробництва, монтажу та сервісного обслуговування світлодіодних LED екранів і вивісок, бігучих стрічок, а також іншої LED продукції, яка допоможе виділити Ваш бізнес та залучити більше клієнтів.

     За 8 років успішної роботи компанією було реалізовано понад 2 000 різноманітних проектів: починаючи від звичайної червоної бігучої стрічки та закінчуючи нестандартним, великим, повнокольоровим світлодіодним LED екраном.

     Власне виробництво компанії знаходиться в Києві. Кваліфікований персонал FLYLIGHTS використовує тільки перевірені технології та комплектуючі, завдяки чому наші клієнти отримують якісний продукт з гарантією і технічною підтримкою.

     Мета компанії – пропонувати українському споживачеві лише сучасний продукт. Тому наш дослідницький відділ постійно стежить за нововведеннями на ринку LED технологій.

     Головні новинки компанії FLYLIGHTS за 2015 рік:

  • поліпшені SMD модулі для зовнішніх екранів/вивісок;
  • мобільні LED вивіски, які управляються за допомогою смартфону.

     Зі списком реалізованих проектів FLYLIGHTS на українському ринку Ви можете ознайомитися в розділі «Проекти».

   У нас Ви можете придбати як окремі комплектуючі, так і готову продукцію «під ключ». Наш асортимент дуже великий: бігучі стрічки (монохромні, повнокольорові), відеовивіски, зовнішні та внутрішні екрани, табло обміну валют, аптечні хрести, відеоборди, медіафасади, відео-сітілайти, рекламні щити для стадіонів, нестандартні проекти та багато іншого. Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення саме для Вашого бізнесу, з оптимальним співвідношенням ціна/якість.

З усіх питань з приводу співробітництва, придбання
продукції звертайтесь за телефоном:

+38 (044) 585 21 51

info@flylights.com.ua

Дзвінки з мобільних українських операторів безкоштовні.
Діє на території України.

Або заповніть форму нижче:

*Будь ласка, вкажіть номер телефону

*Пожалуйста, укажите e-mail