Підсумки FORECH 2017

8-10 листопада у Києві відбувся щорічний форум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FORECH 2017, де компанія Flуlights прийняла участь в якості експонента, а також технічного партнера.

Спеціалісти Flуlights поділилися знанням про особливості LED продукції, розповіли про незаперечні переваги використання світлодіодних вивісок, довели, що грамотний підхід до подачі інформації дозволить підвищити впізнаваність бренда та, відповідно, збільшити прибутковість бізнесу.

Гарним бонусом стала безпрограшна лотерея, прийнявши участь в якій всі бажаючі змогли отримати знижку на світлодіодну продукцію.

Крім того, компанія Flуlights виступила технічним партнером конференцій, які проходили в рамках заходу. Ми забезпечили лекційні зони світлодіодними екранами, загальною площею 12 м2, та організували онлайн трансляцію ділової програми. Самі лекції зібрали велику кількість відвідувачів, які змогли насолодитися виступами «зірок» галузі навіть з останніх рядів залу, оскільки великий LED екран дозволив роздивитись усі матеріали спікерів без будь-яких незручностей.

Треба також відмітити, що за три дні роботи міжнародний форум FORECH 2017 об’єднав більш ніж 200 експонентів та 15 тис. гостей.

Flуlights висловлює подяку компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за організацію заходу та партнерство.