Kyiv Battle 2018 на екранах Flylights

3-4 лютого у Києві відбувся Kyiv Battle 2018 – міжнародний турнір з кросфіту, який об`єднав 120 спортсменів. Найсильніші кросфітери країни та іноземні учасники боролися за головний приз у розмірі 120 тисяч гривень, а також за звання переможця.

На території столичного виставкового центру «АККО Інтернешнл», у лаунж зоні, спеціалісти компанії Flylights обладнали додаткове місце з он-лайн трансляцією заходу, де глядачі могли спостерігати за турніром на світлодіодних екранах. Загальна площа екранів, наданих компанією, перевищила 10-ть квадратних метрів. Такий сервіс забезпечив комфортний перегляд змагань навіть у віддалених від помосту зонах. Перед нашими LED екранами зібралося чимало глядачів, а це свідчить про те, що можливість слідкувати за перебігом подій зі зручного майданчика поблизу фуд-корту, була високо оцінена вболівальниками.

За результатами дводенної боротьби перемогу здобули: Володимир Битюцький серед чоловіків та Марьяна Федоренко серед жінок.

Наша команда вітає лідерів змагань та висловлює щиру подяку організаторам турніру за можливість долучитися до наймасштабнішої кросфіт-події України.