Flylights запрошує на Український музичний ярмарок

FL_zaproshyemo_UMY Компанія Flylights запрошує всіх охочих відвідати Український музичний ярмарок, який відбудеться 12-14 жовтня у столичному АККО Інтернешнл, за адресою: пр. Перемоги 40-Б.
Даний захід – це унікальна подія на національному ринку сценічних конструкцій, професійного звукового і світлового обладнання та музичних інструментів.

Варто зазначити, що світлодіодні екрани стали невід`ємною частиною шоу-бізнесу, великих фестивалів та інших суспільних подій. Вони забезпечують якісне зображення, передають настрій та важливі деталі виступів, дозволяють проводити як онлайн трансляції, так і демонструвати завчасно підготовлений контент, а окрім того підходять для заходів під відкритим небом та тих, що проводяться у приміщеннях.

Ми розуміємо таку тенденцію та будемо раді зустрічі на нашому стенді, де менеджери компанії проконсультують та нададуть відповіді на всі питання, запропонують готові рішення чи унікальні розробки, а також розкажуть про секрети виробництва LED модулів на заводі Flylights Factory.

До речі, для гостей Музичного ярмарку ми підготували спеціальні знижки на нашу продукцію.

Будемо раді зустрічі.