Flylights – технічний партнер RemaDays Kiev

пн-пт 8:00-21:00, сб-нд 9:00-20:00

пн-пт 8:00-21:00,
сб-вс 9:00-20:00

Flylights – технічний партнер RemaDays Kiev

З таким лозунгом компанія Flylights взяла участь у щорічній виставці реклами «RemaDays Kiev». Ця виставка є важливим майданчиком для пошуку нових клієнтів, налагодження ділових взаємин з партнерами й реалізації найсміливіших бізнес-ідей.

Завдяки широкому спектру напрямів, запропонованих організаторами заходу, експоненти виставки мали можливість представити компаніям свої продукти й розробки в конкретному секторі реклами, а також розглянути перспективу розвитку нових рекламних послуг. Flylights була представлена в сегменті «Sign&Visual» на стенді зі світлодіодним екраном з P3 кроком пікселя. Ми змогли продемонструвати, як правильно використовувати LED-продукцію в рекламі, щоб не тільки виділятися серед конкурентів, але й підвищити продажі та впізнаваність свого бренду.

Менеджери компанії ознайомили відвідувачів виставки з нашою продукцією та реалізованими проектами. Крім того, Flylights виступила технічним партнером виставки, надавши три світлодіодні екрани й розробивши індивідуальний відеоконтент для них.

Затребуваність світлодіодної продукції на таких заходах свідчить про те, що відеореклама в Україні стає все популярнішою.

Ми висловлюємо вдячність організаторам і гостям «RemaDays Kiev 2018».

14.03.2018

Назад