Flylights – партнер майстер-класу від К’єлла Нордстрема

FL_zaproshyemo_UMY 9 листопада в Києві відбувся найочікуваніший майстер-клас року від К’єлла Нордстрема, шведського економіста, письменника і бізнес-спікера світового масштабу, на тему «Бізнес в стилі FAANG».

Компанія Flylights, в якості технічного партнера заходу, забезпечила проведення онлайн трансляції, а також надала світлодіодні екрани власного виробництва для демонстрації відеоматеріалів майстер-класу.

Під час лекції спікер неодноразово говорив про те, що на компанії і організаційні структури впливають величезні технологічні зміни. І звісно, головна ідея будь-якого бізнесу – мистецтво заробляння грошей. Пан Нордстрем підкреслив, що людям, які бажають йти в ногу з часом, просто необхідно бути в курсі того, що відбувається в секторі FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Саме це, на думку шведського експерта, допоможе утриматися на плаву.

Варто відзначити, що Кьелл Нордстрем вперше відвідав Україну, але, судячи з аншлагу, був дуже бажаним спікером – понад 500 представників національної еліти і ТОП менеджменту українських компаній зайняли всі місця в конференц-залі.

«Ми дуже цінуємо якісні бізнес-події, які проводяться в Україні. Адже саме вони допомагають бізнесу країни розвиватися, отримувати доступ до нових інструментів і міжнародного досвіду. Тому ми готові вкладатися і допомагати організаторам подібних ініціатив», – підкреслив Михайло Ткаченко, директор маркетинг департаменту UTEC Group.

Flylights дякує KA Group – компанії номер один в Україні в сфері організації навчальних заходів, і готова до подальшої співпраці.