Flylights отримала ISO 9001:2015

27 квітня наша компанія отримала офіційне підтвердження відповідності світовим стандартам якості – сертифікат ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги», який визнаний більш ніж в 150 країнах світу.

«Вся наша команда відчуває гордість. Ми доклали багато сил і дуже раді визнанню, яке підтверджує результати наших робіт. Якість продукції та сервісів, а також здорова конкуренція – одні з основних цінностей компанії. Саме тому було прийнято рішення отримати міжнародну сертифікацію, яка стала важливою сходинкою до впровадження нових, ще більш якісних послуг і сервісів, що надаються нашою компанією. Даний документ підтверджує високий професійний рівень менеджменту, відкриває нові можливості для розвитку компанії і персоналу», – зазначив директор Flylights Юрій Скрипник.

Сертифікація ISO 9001:2015 не є обов’язковою. Підприємства приймають самостійне рішення про її отримання та впровадження. Вона сприяє створенню умов, коли ймовірність помилок в робочому процесі зводиться до нуля, а також підтверджує високий рівень продукції і сервісів, а відповідно надає клієнтам і партнерам гарантію якості співпраці з компанією.