Flylights на форумі «Індустрія торгівлі»

пн-пт 8:00-21:00, сб-нд 9:00-20:00

пн-пт 8:00-21:00,
сб-вс 9:00-20:00

Flylights на форумі «Індустрія торгівлі»

Компанія Flylights взяла участь у щорічному форумі «Індустрія торгівлі» — ключовій події українського ринку ритейлу. Понад шістдесят експонентів виставки продемонстрували повний спектр рішень для магазинів і закладів громадського харчування в ТРЦ. Наші спеціалісти презентували можливості й переваги світлодіодної продукції, показали приклади використання LED-вивісок, зовнішніх і внутрішніх екранів, медіа-фасадів і медіа-вітрин, а також світлодіодних табло.

Особливу популярність серед відвідувачів мав стенд з продукцією нашого виробництва. Відвідувачі форуму відзначили наш світлодіодний екран нестандартної форми загальною площею понад 7 м2, а саме: його яскравість, контрастність і високу якість зображення, яка демонструвалася на екрані з кроком пікселя Р3.

На прикладі стенда Flylights, представленого на виставці, ми змогли довести, що динамічний контент більш помітний, привертає увагу споживачів, зацікавлюючи їх, і опосередковано інформує про сервіс, який пропонується.

Крім того, усі охочі могли взяти участь у безпрограшній лотереї та виграти персональну знижку: 10–20 %.

Сподіваємося, що наша участь допоможе великому й малому бізнесу стати ще яскравішим, а нам — отримати проекти та задоволених клієнтів.

27.02.2018

Назад