Flylights на Estet Beauty Expo

28 березня у столичному МВЦ відбулось відкриття 18-го Конгресу індустрії краси Estet Beauty Expo. Кількість експонентів і насичена ділова програма заходу ще раз підтвердила, що Estet Beauty Expo залишається найбільшою професійною подією beauty-ринку України.

Компанія Flylights вже традиційно виступила експонентом виставки, продемонструвавши представникам індустрії краси оригінальні рішення візуальної реклами для їхнього сегмента. Так, на стенді Flylights можна було дізнатися про зовнішні і внутрішні світлодіодні екрани для салонів, магазинів і студій. Менеджери презентували вже реалізовані рішення, а також розповіли про нову розробку компанії – LED цінник, прототип якого зараз знаходиться в розробці.

Варто відзначити, що цього року понад 400 компаній-учасниць обрали Конгрес для демонстрації новинок продукції, просування на ринок нових брендів і технологій. Загальна площа експозицій зайняла більше 17 000 квадратних метрів, на яких експоненти представили актуальні світові тренди косметології, естетичної медицини, перукарського мистецтва, нігтьової індустрії, професійного make-up, Wellness & SPA.