Flylights на автовиставці SIA-АвтоТехСервіс

пн-пт 8:00-21:00, сб-нд 9:00-20:00

пн-пт 8:00-21:00,
сб-вс 9:00-20:00

Flylights на автовиставці SIA-АвтоТехСервіс

З 31 травня по 3 червня в Києві, на території Міжнародного виставкового центру на Лівобережній, з великим успіхом пройшла 25 Міжнародна виставка для ринку автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс 2017 і виставка АЗК-Експо 2017.

Експозиція виставок охопила всі напрями ринку автомобільного й автозаправного сервісів. Організатори переконані: ні в кого не викличе сумнівів факт, що виставкова діяльність сьогодні є унікальним антикризовим маркетинговим інструментом, ефективним механізмом виводу та просування нових товарів і послуг на український ринок, налагодження ділових контактів і підтримки взаємин з клієнтами, підвищення рівня продажів. Адже найзручніша форма надання інформації — візуальна.

Компанія Flylights, у свою чергу, на стенді змогла показати нові світлодіодні рішення та продукти, а також наглядно продемонструвати LED-табло, яке є сучасним і зручним способом відображення важливої інформації. Така конструкція — ідеальна для використання на території АЗС чи СТО, оскільки не потребує багато місця та може бути встановлена практично в будь-якій частині АЗС. При цьому, на відміну від звичайних статичних вивісок, LED-дисплей помітний з великої відстані, а це дає можливість водію завчасно ідентифікувати СТО, АЗС чи інший важливий об’єкт на дорозі.

У рамках виставок SIA-АвтоТехСервіс 2017 і АЗК-Експо 2017 було підготовано насичену ділову програму. Усі охочі змогли відвідати понад 20 майстер-класів, презентацій і семінарів.

Наша команда рада, що стала частиною наймасштабнішої виставки у сфері автомобільного й автозаправного сервісів.

06.06.2017

Назад