Flylights – додайте яскравості в свою рекламу!

З таким гаслом компанія Flylights взяла участь у щорічній виставці реклами «RemaDays Kiev». Ця виставка є важливим майданчиком для пошуку нових клієнтів, побудови ділових відносин із партнерами та реалізації найсміливіших бізнес-ідей.

Завдяки широкому спектру спрямувань, запропонованих організаторами заходу, експоненти виставки мали можливість представити компаніям свої продукти і розробки в конкретному секторі реклами, а також розглянути перспективу розвитку нових рекламних послуг. Flylights була представлена в сегменті «Sign&Visual» на стенді зі світлодіодним екраном із P3 кроком пікселя. Ми змогли продемонструвати, як правильно використовувати LED продукцію в рекламі, щоб не тільки виділитися серед своїх конкурентів, але і підвищити продаж і впізнавання власного бренду.

Менеджери компанії ознайомили відвідувачів виставки з нашою продукцією та реалізованими проектами. Крім того, Flylights виступила технічним партнером виставки, надавши три світлодіодних екрани і розробивши індивідуальний відеоконтент для них.

Попит світлодіодної продукції на подібних подіях свідчить про те, що відеореклама в Україні стає все більш популярною.

Ми висловлюємо свою вдячність організаторам та гостям «RemaDays Kiev 2018»».