Flylights – член Європейської Бізнес Асоціації

23 квітня радою Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) було затверджено рішення про прийняття компанії Flylights в члени організації.

Основна мета EBA – надати компаніям-учасникам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання і завдання.

Членські права Flylights відкривають нові можливості для розвитку підприємства і світлодіодного бізнесу в Україні та за її межами. Представники компанії отримали можливість брати участь в професійних дискусіях, семінарах і зустрічах, що проводяться за підтримки асоціації.

«Вступ до Європейської Бізнес Асоціації – ще один крок до просування українського світлодіодного ринку на міжнародній арені. Це дозволить нам заявити про національного виробника LED продукції, розширити географію діяльності, розвинути партнерські відносини з іншими компаніями і знайти нові ринки збуту продукції. Ми впевнені, що членство в ЕВА буде ефективним для нашої компанії, а також стане поштовхом для розвитку всієї галузі», – прокоментував директор Flylights Юрій Скрипник.

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикається бізнес в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес-спільноти в Україні, була підтримана Європейською Комісією, яка зацікавлена в підтримці європейського бізнесу на Україні та налагодженні двосторонніх зв’язків Україна-ЄС.