Девід Сміт презентував на екранах Flylights бачення бізнесу через 30-ть років

14 грудня у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася бізнес-зустріч iClub meet-uр, технічним партнером якої виступила компанія Flylights.

Родзинкою заходу стала доповідь Девіда Сміта, відомого стратега і футуролога, консультанта уряду Великобританії, Європейського Союзу та великих міжнародних корпорацій, а також виконавчого директора компанії Global Futures and Foresight. Одразу після виступу основного спікера відбулася панельна дискусія «Hard Talk: Україна. Бізнес. З оффлайну в онлайн». Завершився захід виступом кіно-, теле- та театрального продюсера Сергія Лавренюка.

Особливо приємним для нас стало те, що все частіше організатори конференцій, бізнес- і прес-івентів, для демонстрації контенту обирають світлодіодні екрани. До цього висновку дійшла і команда iClub, для яких ми встановили три світлодіодні екрани, загальною площею понад десять квадратних метрів. Крім того, наші фахівці надали комплексну технічну підтримку online трансляції презентаційних матеріалів, а також допомогли в розробці візуального контенту.

Закриті бізнес-зустрічі iClub meet-up проходять двічі на рік – у грудні в Києві, а також в липні – в рамках ділової програми Одеського міжнародного кінофестивалю. На захід запрошуються керівники українських компаній, бізнес-лідери корпорацій, а також експерти з інтернет-технологій та інвестицій.