Cвітлодіодні екрани прикрасили стенд ERC

FL_CEE_2017 На цих вихідних у Києві відбулася грандіозна подія в сфері Hi-Tech – СEE 2017, яка є найбільшою виставкою електроніки, електротехніки, «розумних» іграшок та електротранспорту в Україні.

На стендах виставки провідні компанії світу демонстрували новітні продукти та рішення: смартфони, планшети, 3D принтери і 3D-ручки, гіроскутери і гіроколеса, електровелосипеди і електросамокати, роботи, платформи електронних будівельних блоків, сучасні іграшки та інші трендові гаджети.

Світлодіодні екрани Flylights розташувалися на стенді компанії ERC, яка на виставці презентувала продукти корпорації Apple. Для нас велика честь, що саме на наших LED екранах транслювалися відеоролики і рекламні сюжети однієї з найвідоміших корпорацій і світового лідера з виробництва електронних товарів.

Варто відзначити, що відвідувачі виставки змогли побачити і випробувати ультрабуки, електронні книги, фотоапарати і відеокамери, МФУ, принтери, телевізори, малі і великі побутові прилади, електромобілі, продукти електроенергетики і світлодіодні пристрої.

СЕЕ проходить щорічно з 2006 року. Цього разу виставка зібрала понад 150 лідерів світової індустрії з різних галузей.