Найкращі автомобілі року на вітчизняних LED екранах

6 лютого у столичному Regent Hill відбулася премія «Автомобіль року в Україні 2018». Flylights виступив технічним партнером заходу.

У день визначення переможців у залі зібралося понад 500 гостей. Для їхнього комфорту, компанія Flylights забезпечила сцену та зону відпочинку трьома світлодіодними екранами власного виробництва, загальною площею понад 30-ть квадратних метрів. Крім того, за підтримки наших спеціалістів була організована он-лайн трансляція заходу.

«Переможців даного конкурсу обирають українці, це значить, що «Автомобіль року» – це народна премія. Ми голосуємо за співвідношення зручності, безпеки і оптимальної вартості автомобіля. Основними цінностями Flylights – є якість і чесна конкуренція, саме тому ми вирішили підтримати захід», – прокоментував Дмитро Вірич, представник компанії Flylights.

До речі, у фіналі конкурсу за право стати лідером боролися 45-ть моделей світових брендів. Абсолютну перемогу здобули: серед легкових автомобілів – Ford Fiesta, а серед кросоверів – Mazda CX-5.

Команда Flylights висловлює свою повагу всім, хто долучився до роботи над заходом.