Біжи яскраво разом з FLylights

22 квітня у столиці України відбувся восьмий Київський міжнародний півмарафон, у якому взяли участь понад 11 000 бігунів. Кожен зміг підібрати дистанцію за своїми вподобаннями та силами: від 1 км до 21 км.

Команда Flylights вперше долучилася до бігових змагань, обравши півмарафонську дистанцію у командній естафеті 3х5 км + 1х6,0975 км та благодійний забіг на 2 км. Нагадаємо, що ціллю благодійної акції було обладнання кабінету реабілітації ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України.

Окрім корпоративної участі, Flylights виступив LED партнером заходу, забезпечивши спортивне містечко, яке розташувалося на Контрактовій площі, світлодіодним екраном, розміром 6 м 40 см на 3 м 20 см. Такий розмір дозволив вболівальникам комфортно спостерігати за перебігом змагань на трасі, чекаючи бігунів на фініші.

Нагадаємо, Київський міжнародний півмарафон відбувається вже восьмий рік поспіль. За цей час кількість учасників виросла з 800 до 11 000 бігунів з 52 країн світу. Цього року майже 25 000 глядачів заповнили вулиці міста, аби підтримати тих, хто біг вулицями столиці. Для України ця подія стала історичною – вперше на її території відбувся забіг IAAF Bronze Label (відзнака Міжнародної Асоціація легкоатлетичних федерацій). Такий статус гарантує проведення змагання у відповідності світовим стандартам якості, безпеки і обслуговування.

Наша команда пишається тим, що стала частиною спортивного заходу такого високого рівня та змогла зробити його ще ліпшим та комфортнішим для учасників та вболівальників.